Valimiz Hasan Karahan, Muhtarlar toplantısı ve bir dizi incelemede bulunmak üzere 18.06.2019 Salı günü Babadağ ve Sarayköy İlçelerimize gitti. İlçelerdeki Mahalle Muhtarları ile düzenlenen toplantıda bir araya gelerek mahallelerin sorunlarını dinledi.

Babadağ ilçemizde ilk olarak Babadağ Kaymakamlığını ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, Kaymakam Vekili Ahmet Ali Altıntaş ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Kaymakam Vekili Altıntaş’tan ilçenin genel durumu ve kamu yatırımları hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretin ardından Muhtarlarla bir araya gelen  Valimiz Hasan Karahan, düzenlenen toplantıda vatandaşlarımızın temsilcileri konumunda olan Babadağ ilçemizdeki Mahalle Muhtarları ile Kamu Kurum Yetkililerini bir araya getirdi. Toplantıda Babadağ ilçemizdeki Mahallelerimizin sorunları masaya yatırıldı. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri konunun muhatabı Kurum Amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Vali Karahan, Muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.

Daha sonra Valimiz Hasan Karahan Babadağ Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki Huzurevi sakinleri ile öğle yemeğinde bir araya gelerek, yaşlılarımızın talep ve isteklerini dinledi.

Daha sonra Sarayköy ilçemize giden Valimiz Hasan Karahan burada Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıyla, vatandaşlarımızın temsilcileri konumunda olan Sarayköy ilçemizdeki Mahalle Muhtarları ile Kamu Kurum Yetkililerini bir araya getirdi. Toplantıda Sarayköy ilçemizdeki Mahallelerimizin sorunları masaya yatırıldı. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri konunun muhatabı Kurum Amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Vali Karahan, Muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.