Valimiz Hasan Karahan, Çal ve Bekilli  İlçelerimizi Ziyaret Etti
 
        Valimiz Hasan Karahan, Muhtarlar toplantısı için Çal ve Bekilli İlçelerimize gitti. ilçelerdeki Mahalle Muhtarları ile düzenlenen toplantıda biraraya gelerek mahallelerin sorunlarını dinledi.
 
        Çal İlçemizde Muhtarlarla biraraya gelen  Valimiz Hasan Karahan, düzenlenen toplantıda vatandaşlarımızın temsilcileri konumunda olan Çal ilçemizdeki Mahalle Muhtarları ile Kamu Kurum Yetkililerini bir araya getirdi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Karahan; “İlimizi ilçe ilçe dolaşıyoruz. Birebir talepleri, sorunları dinleyerek çözmeye çalışıyoruz. Denizli’mizde güzel işler yapılmış, inşallah daha güzellerini hep birlikte yaparız. Çal ilçemizde de Kaymakamlık ve  Belediyemizce güzel işler yapılmış. İnşallah ihtiyaçları yine yerinde tespit edip, çözümünü yine birlikte yapacağız. Daha güzel daha başarılı işlere inşallah hep birlikte imza atacağız. Muhtarlarımız, sizler bize talep ve dileklerinizi iletin, onlarla ilgili değerlendirmemizi hep beraber yapalım” dedi. Açılış konuşmasının ardından Mahallelerimizin sorunları masaya yatırıldı. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri konunun muhatabı Kurum Amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Vali Karahan, Muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.
  
        Çal ilçe ziyaretinin ardından Bekilli ilçemize geçen Valimiz Hasan Karahan;  Bekilli İlçemizin mahallelerindeki sorunları ve talepleri dinlemek ve çözüm yolları bulmak üzere Mahalle Muhtarları ile biraraya geldi.