Güney ve Buldan İlçeleri Muhtar Toplantısı Yapıldı.
 
İlk olarak Güney Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam V. Fatih Bayram, Belediye Başkanı Halil Ayhan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, Kaymakam V. Bayram’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.
Güney Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda Muhtarlarla bir araya gelen  Valimiz Hasan Karahan, düzenlenen toplantıda vatandaşlarımızın temsilcileri konumunda olan Güney ilçemizdeki Mahalle Muhtarları ile Kamu Kurum Yetkililerini bir araya getirdi. Toplantıda mahallelerimizin sorunları masaya yatırıldı. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri konunun muhatabı Kurum Amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Vali Karahan, Muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.
Valimiz Hasan Karahan Güney ziyaretinin ardından bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Buldan İlçemize geçti.ilk olarak Buldan Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam V. Fatih Akkaya, Belediye Başkanı Mustafa Gülbay ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanarak,Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, Kaymakam V. Akkaya’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.
Kaymakamlık ziyaretinden sonra Pamukkale Üniversitesi Buldan Meslek Yüksekokulu A. Cevat Buldanlıoğlu toplantı salonunda; Muhtarlarla bir araya gelen  Valimiz Hasan Karahan, burada Buldan ilçemizdeki Mahalle Muhtarları ile Kamu Kurum Yetkililerini bir araya getirdi. Toplantıda mahallelerimizin sorunları masaya yatırıldı. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri Kurum Amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Vali Karahan, Muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.